Drew Barrymore’la zombili bir Netflix dizisi 🙂

Drew Barrymore  oyunculuğunun diziye bağlayacağını düşünerek başladım ki iyi ki başlamışım.

Mükemmel değil ama Türk dizilerini izlemektense farklı bir bakış açısıyla kurgulanmış Netflix dizilerini tercih edenler için güzel vakit geçirtecek türden bir yapım.

Eğlenceli sahnelerin ve diologların oldugu bir American horror comedy diyebiliriz 🙂 Yeni bir komedi anlayışı için umut verici ve eğlenceli 1.sezonu bir çırpıda bitirebilirsiniz.10 bölümden oluşuyor.

Bazı sahneleri midelerine güvenenler izlemeli  ya da ben alışkınım Walking Dead’den diyorsanız o dizideki kadar sahne yok merak etmeyin.

2.sezonu için Netflix’den duyuruda geldi. Bu yaz çekimlerine başlanacak olan dizi için rahatsız edici bir youtube videosuda yayınlamış.

Bu videodan bir görsel ise şöyle 🙂

 

/wp-content/uploads/2017/06/yyyyy.jpg/wp-content/uploads/2017/06/yyyyy-150x150.jpgokalenderAna SayfaDiziGenel2017 dizileri,komedi dizileri,netflix dizileri,zombi dizileriDrew Barrymore'la zombili bir Netflix dizisi 🙂 Drew Barrymore  oyunculuğunun diziye bağlayacağını düşünerek başladım ki iyi ki başlamışım. Mükemmel değil ama Türk dizilerini izlemektense farklı bir bakış açısıyla kurgulanmış Netflix dizilerini tercih edenler için güzel vakit geçirtecek türden bir yapım. Eğlenceli sahnelerin ve diologların oldugu bir American horror comedy diyebiliriz 🙂 Yeni bir komedi...Fun Blog